Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter

Vill du komma i kontakt med någon på LloydsApotek? Det finns flera sätt, välj det som passar bäst för ditt ärende.

Servicekontoret

Växel: 0771-23 10 00
Besök: Rosenlundsgatan 54
118 63 Stockholm
Postadress: Admenta AB/ LloydsApotek,
Box 38152 
100 64 Stockholm

Kontakta apotek

Leverantörsinformation

Är du redan befintlig leverantör och behöver informera oss om produktändringar, nyheter mm. vänligen kontakta oss på: produktinfo.sortiment@lloydsapotek.se

Vi tar gärna del av information om nya leverantörer och produkter. Är du intresserad att bli en framtida leverantör till oss vänligen kontakta oss på produktinfo.sortiment@lloydsapotek.se. Vi hör av oss om ömsesidigt intresse finns.

Behandling av personuppgifter

Dataskyddsombud
Har du frågor om hur vi hanterar dina personuppgifter är du välkommen att kontakta vårt Dataskyddsombud. 

Du kan också skriva brev till:
  
Dataskyddsombud
Admenta Sweden AB 
Box 38152  
100 64  Stockholm.

Ledningsgrupp

Stig Tornell
E-post: stig.tornell@lloydsapotek.se
Managing Director

Lena Strandberg
E-post: lena.strandberg@lloydsapotek.se
Tf Head of Finance

Maria Holmgren
E-post: maria.holmgren@lloydsapotek.se
Head of Commercial

Liselotte Häggborn
E-post: liselotte.haggborn@lloydsapotek.se
Head of HR

Karl Neiman
E-post: karl.neiman@lloydsapotek.se
Head of IT

Tobias Hanner
E-post: tobias.hanner@lloydsapotek.se
E-com Manager

Solin Chami
E-post: solin.chami@lloydsapotek.se
Head of Operations

Stig Tornell
E-post: stig.tornell@lloydsapotek.se
Tillf. Marketing Manager

Företagsuppgifter

Admenta Sweden AB
Organisationsnummer: 556785-4913
Momsregistreringsnummer: SE556785491301
Bolaget har sitt säte i Stockholm och är registrerat för F-skatt och moms.

Förnya bank ID-session?
Din BankID session håller på att löpa ut. För att fortsätta vara inloggad behöver du förnya din session genom att bekräfta nedan
Kvar till utloggning